Organizatori

ORGANIZATORI PRINCIPALI

  • Organizator principal – Gergely Balázs
  • Director programe – Szabó Lilla
  • Director economic – Csigi Levente
  • Director financiar – Fábián Botond
  • Coordonator concerte – Sánta Levente
  • Designer – Könczey Elemér
  • Fundraising – Szász Péter
  • Office manager – Gergely Enikő
  • Coordonator comunicare și marketing limba maghiară – Takács Aranka
  • Coordonator comunicare și marketing limba română – Dora Mircea-Radu
  • Relații cu presa –  Mészáros Timea
  • Relația cu autoritățile de ordine publică – Kinizsi Zoltán
  • Relația cu autoritățile – Antal Annamária, Szabó Mónika
  • Coordonatori voluntari – Andacs Zsolt Levente, Székely Kinga, Kundi Zoltán, Bács Tímea, Bodnár Barbara, Csipkés Hajnalka, Tasnádi Márta, Tarkányi Zoltán, Lőrincz István
  • Coordonator voluntari pe locuri de desfășurare – Moldován Imelda
  • Coordonator tehnic – Benkő László, Móra László-Áron
  • Echipa de comunicare –  Lovassy Cseh Tamás, Kovács Beáta, Ürmösi Júlia, Csoma Nóra, Kádár Kata, Paul Boca
  • Foto –  Bethlendi Tamás, Kiss Gábor, Nagy Lóri, Tóth Helga, Kőmíves István, Szabó Tamás, Kacsúr Krisztina, Marton Attila Csaba, Balog Ferenc
  • Video – Ürmösi Levente Mihály, Molnár Ferenc, Szabó Hunor, Dobre Lehel
  • Proiecții – Tárkányi János, Katona József
  • Cazări – Kopányi Katalin
  • Website – Barabás Csaba, Máté Anikó
  • Grădiniță – Hermann Anita, György Zsuzsanna
  • Designer-tehnoredactor  –  Fazakas Botond, Kolcza Mátyás Barna
  • Protocol – Fancsali Barna, Fülöp Júlia, Sipos Dávid
  • Traduceri – Szász Alpár Zoltán, Szász Auguszta, Berki Tímea

 

COORDONATORI EVENIMENTE

  • Afterparty – Máté Sándor
  • Cortul UBB – Könczey Zsolt, Makkai Júlia
  • Enologie – Kormos Zoltán, Vincze László
  • Zilele Sănătății – Starmüller Krisztina
  • Conferințe – Szenkovics Dezső, Kereszturi Zsolt, Héjja Szabolcs
  • Gastronomie – Bereczki Emőke , Kiss Budai Tibor, Horváth Enikő
  • Evenimente pentru copii – Deme Ilona, Matekovics Hajnalka
  • Concerte de muzică clasică – Gergely Bálint
  • Evenimente pentru tineret – Rés Konrád Gergely, Sándor Eszter
  • Evenimente literare – H. Szabó Gyula, Karácsonyi Zsolt, Boros Lóránd
  • Târg meșteșugăresc – Molnár Attila
  • Zilele Filmului Maghiar – Könczei Csilla, Magyari Noémi, Tárkányi János, Tóth Orsolya
  • Târg de carte – Szikszai Attila
  • Mimesis – Kalló Angéla, Márkos Tünde
  • Aleea muzeelor – Szilágyi Rebeka Adrienn
  • Zilele Șahului – Marton B. Sándor
  • Sport –  Grabán Zsolt, Boros Miklós, Killyéni András
  • Festival folcloric – Pillich Balázs
  • Teatru – Borsos Levente, Kovács Kinga
  • Tururi ghidate – Asztalos Lajos, Bordás Beáta, Pakó Klára, Földi Imelga, Tóth Gödri Iringó, Gál Zsófia, Újvári Dorottya, Barazsuly Viktória Adrienn, Víg Boglárka, Sipos Dávid, Lucian Drâmbărean, Talpas János, Gaal György, Gergely Erzsébet