Szervezőcsapat

KÖZPONTI STÁB

  • Főszervező – Gergely Balázs
  • Programigazgató – Szabó Lilla
  • Gazdasági igazgató – Csigi Levente
  • Pénzügyi igazgató – Fábián Botond
  • Koncertkoordinátor – Sánta Levente
  • Arculat – Könczey Elemér
  • Fundraising – Szász Péter
  • KMN irodavezető – Gergely Enikő
  • Magyar kommunikációs koordinátor – Takács Aranka
  • Román kommunikációs koordinátor – Dora Mircea-Radu
  • Sajtófőnök – Mészáros Timea
  • Rendőrség, csendőrség, tűzoltóság – Kinizsi Zoltán
  • Önkormányzati kapcsolattartó – Antal Annamária, Szabó Mónika
  • Önkénteskoordinátorok – Andacs Zsolt Levente, Székely Kinga, Kundi Zoltán, Bács Tímea, Bodnár Barbara, Csipkés Hajnalka, Tasnádi Márta, Tarkányi Zoltán, Lőrincz István
  • Helyszíni önkéntesek koordinátora – Moldován Imelda
  • Technikai koordinátor – Benkő László, Móra László-Áron
  • Kommunikációs stáb – Lovassy Cseh Tamás, Kovács Beáta, Ürmösi Júlia, Csoma Nóra, Kádár Kata, Paul Boca
  • Photo: Bethlendi Tamás, Kiss Gábor, Nagy Lóri, Tóth Helga, Kőmíves István, Szabó Tamás, Kacsúr Krisztina, Marton Attila Csaba, Balog Ferenc
  • Videó: Ürmösi Levente Mihály, Molnár Ferenc, Szabó Hunor, Dobre Lehel
  • Főtéri vetítések – Tárkányi János, Katona József
  • Szállás – Kopányi Katalin
  • Honlap – Barabás Csaba, Máté Anikó
  • Gyerekparkoló – Hermann Anita, György Zsuzsanna
  • Dizájner-tördelő – Fazakas Botond, Kolcza Mátyás Barna
  • Protokoll – Fancsali Barna, Fülöp Júlia, Sipos Dávid
  • Fordítások – Szász Alpár Zoltán, Szász Auguszta, Berki Tímea

 

PROGRAMFELELŐSÖK

  • Afterparti – Máté Sándor
  • BBTE-sátor – Könczey Zsolt, Makkai Júlia
  • Borászat – Kormos Zoltán, Vincze László
  • Egészségnap – Starmüller Krisztina
  • Előadások – Szenkovics Dezső
  • Gasztronómia – Bereczki Emőke , Kiss Budai Tibor, Horváth Enikő
  • Gazdasági előadások – Kereszturi Zsolt, Héjja Szabolcs
  • Gyerekprogramok – Deme Ilona, Matekovits Hajnalka
  • Hangversenyek – Gergely Bálint
  • Házsongárdi séta – Gaal György, Gergely Erzsébet
  • Ifjúsági programok – Rés Konrád Gergely, Sándor Eszter
  • Irodalmi programok – H. Szabó Gyula, Karácsonyi Zsolt, Boros Lóránd
  • Kézműves vásár – Molnár Attila
  • Kolozsvári Magyar filmnapok – Könczei Csilla, Magyari Noémi, Tárkányi János, Tóth Orsolya
  • Könyves standok – Szikszai Attila
  • Mimezis – Kalló Angéla, Márkos Tünde
  • Múzeumi standok – Szilágyi Rebeka Adrienn
  • Orgonatúra – Sipos Dávid, Lucian Drâmbărean
  • Sakknapok – Marton B. Sándor
  • Sportbeszélgetések – Boros Miklós, Killyéni András
  • Sportprogramok – Grabán Zsolt
  • Szent István-napi néptánctalálkozó – Pillich Balázs
  • Színház – Borsos Levente, Kovács Kinga
  • Toronylátogatás – Talpas János
  • Városnéző séta – Asztalos Lajos, Bordás Beáta, Pakó Klára, Földi Imelga, Tóth Gödri Iringó, Gál Zsófia, Újvári Dorottya, Barazsuly Viktória Adrienn, Víg Boglárka